بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
شنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۹
خانه / طب سنتی / دستاوردهای محققان در حوزه گیاهان دارویی

دستاوردهای محققان در حوزه گیاهان دارویی

ارائه آخرین دستاوردهای محققان در حوزه گیاهان دارویی در آبان‌ماه

سومین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی

همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)، چهارمین فن بازار گیاهان دارویی برگزار خواهد شد.

 چهارمین فن بازار در جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی و طب ایرانی (سنتی) به ‌صورت تخصصی و با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد.

این بخش از جشنواره گیاهان دارویی به‌ منظور تهیه بستری برای مبادله فناوری سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه کشور برگزار می‌شود. در این بخش توانمندی‌های آماده سرمایه‌گذاری و قابل توسعه به تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان، متقاضیان و پذیرندگان، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران گیاهان دارویی معرفی می‌شود.

جشنواره گیاهان دارویی نیز در بخش‌هایی چون صنعت بذر و اندام‌های تکثیری گیاهان دارویی، شبکه پخش گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، طب سنتی و فرآورده‌های مرتبط با آن، دمنوش‌های گیاهی، فناوران و شرکت‌های کارگزار انتقال فناوری، داروها و مکمل‌های گیاهی (انسانی-دامی)، فرآورده‌های طبیعی (اسانس و عصاره)، فرآورده‌های طبیعی آرایشی و بهداشتی، فرآورده‌های طبیعی، فرآورده‌های طبیعی، تجهیزات و ماشین‌آلات اختصاصی در صنعت گیاهان دارویی و فناوری‌های نوین در کشت و فرآوری محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه محصولات گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی، جشنواره دانش‌آموزی، سلامتکده طب ایرانی (سنتی)، فن‌بازار (نوآوری‌های صنعت گیاهان دارویی) و نمایش گیاهان زنده (هربراتوم) از جمله بخش‌های این جشنواره به شمار می‌رود.

بر اساس اعلام معاونت علمی، چهارمین فن بازار جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) از ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه امسال در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)  برگزار می‌شود.

درباره ی

مطلب پیشنهادی

معجزه گذاشتن یک حبه سیر زیر بالش

معجزه گذاشتن یک حبه سیر زیر بالش

در این مطلب می خوانید ارزش غذایی سیر فواید گذاشتن یک حبه سیر زیر بالشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *